קרן פרינטה - קצת עליי...

מגיל צעיר נפלאות הגוף ואנטומיית האדם ריתקו אותי. אך יותר מכל סיקרן אותי לדעת כיצד פועל הגוף האנושי.
המסע שלי בנושא חקר הגוף החל בלימודי הדרכת אירובי ועיצוב במכון וינגייט, שהובילו בהמשך להתנסות בסדנאות מגוונות, הרצאות על גוף האדם, לימודי אנטומיה, פיזיולוגיה ויוגה. אך למרות כל זאת, המצפן האישי אותת לי כי הכיוון אינו נכון עבורי והגעתי לפרשת דרכים בה היה עלי לבחור לאיזה כיוון אמשיך.
חיפשתי דרך חיים שתשקף את כישורי, אופיי ושאיפותיי וזה קרה במקום הכי לא צפוי, על פסגת הר בדרום אמריקה. שם מצאתי חיבור בין הנשמה, הנפש, והאנרגיה המטא-פיזית.
לאחר 4 שנים של לימודי הומיאופתיה, בהן נחשפתי לעולם חדש מרגש ועוצמתי, הפנמתי את המשמעות החשובה בין גוף לנפש, וכיצד ניתן לעבוד ולהגיע לאיזון שכולנו מחפשים. אך כמו כל סיפור אהבה לא חלף הרבה זמן וחזרתי אל המקום ממנו התחלתי את המסע שלי, אל הגוף.

כאשר נחשפתי אל עולם הפילאטיס שמתמקד ביציבה ותפקוד היומיומי של הגוף הרגשתי לראשונה שהגעתי הביתה. דרך תרגול הפילאטיס מצאתי את האיזון ההכרחי בין הגוף, הנפש והרגש. בעולם הפילאטיס שלי אני משלבת בין התחומים בהם התנסיתי בעבר הומאופתיה, טווינא (פיזיותרפיה סינית), יוגה לצד התנסויות חדשות בהווה.
אל תוכן העבודה היומיומית אני מקפידה ליצוק תכנים נוספים אשר מעשירים את עבודתי. זה המקום לציין כי לאחרונה סיימתי גם קורס 'דולות' (מלווה הריון ולידה), אשר חיבר אותי לעולם הנשי הקסום. במהלך הלימודים רכשתי כלים נוספים לעבודה עם נשים בכלל והריוניות בפרט. כיום, במבט לאחור במיוחד לאחר הולדת ביתי סתיו, אני יכולה להעיד כי הקשר המשולש בין גוף, נפש לרגש והאיזון הרגיש והמיוחד ביניהם טבעי לי וברור אף יותר.

בכדי להישאר ברמה מקצועית גבוהה, אני מקפידה להמשיך וללמוד כפי שהקפדתי תמיד לעשות. יחד עם זאת, השכלתי להבין כי הידע אינו מגיע רק מהקורסים, אלא גם כתוצאה ממפגשים אנושיים ורגעים מרגשים בסטודיו שלי. 'מכל מלמדי השכלתי' אמרו חכמנו ואכן כל אדם חושף מימד נוסף, אשר מרחיב את העולם שלי ומאפשר לי לתת ולהעשיר את העולם שלו בחזרה. אשמח להכיר גם אתכם.


שלכם,

קרן

סטודיו איזון - פילאטיס מכשירים ברמת השרון

אנו מחפשים אחר איזון בכל דבר בחיינו. איזון זהו משהו רגעי, משהו דינאמי. רגע הוא כאן רגע הוא נעלם. בסופו של דבר אנו רוצים להגיע לאיזון הגוף והנפש. סטודיו EZUN מזמין אותכם לחוויה אחרת - פילאטיס מכשירים ומזרן.

צרו קשר

אוסישקין 5, קומה 2
רמת השרון 4721005

טלפון: 077-410-5006
דוא״ל: info@bezun.com