צוות המדריכים

קרן פריינטה

קרן פריינטה

את העבודה על הגוף התחלתי כבר בגיל 22. המסע שלי בנושא חקר הגוף החל בלימודי הדרכת אירובי ועיצוב במכון וינגייט, שהובילו בהמשך להתנסות בסדנאות מגוונות, הרצאות על גוף האדם, לימודי אנטומיה, פיזיולוגיה ויוגה.

לפני 12 שנים הכרתי את הפילאטיס ולמדתי עם מיטב המורים בארץ. אך איני מפסיקה ללמוד ולהעשיר את הידע המקצועי שלי בהשתלמויות בקורסים וסדנאות של מיטב המורים בארץ ומחו"ל כגון רייל אייזקוביץ, אלן הרדמן, ורבים אחרים.

מעבר להכשרתי בפילאטיס, חשוב לי להפתח ולהכיר תחומים נוספים ומגוונים על מנת שאוכל לתרום לסטודיו ערכים מוספים. על כן השתלמתי בתחומים הבאים:
> 5 שנות לימודי הומאופתיה ולימודי טווינה.
> קורס של שנתיים למורי יוגה
> קורס אוסטאופיט - עבודה עם הגיל השלישי והתמחות בעבודה של בניית עצם.
> קורס דולות - לימד אותי לעבוד עם נשים בהריון ולהכין את הגוף ללידה. כמובן שהמשכתי להשתלם בנושא עם מיטב הפיזיוטרפיסטים בארץ


חנה רזניקוב

חנה רזניקוב

מאז שהייתי ילדה קטנה ספורט ותנועה תמיד היו חלק מאוד משמעותי בחיי. מגיל שש התחלתי מריקודי עם בלהקה עירונית, רקדתי בלהקה למחול מודרני במשך שבע שנים. יום אחד נחשפתי פילאטיס והתאהבתי, הבנתי שזה מה שתמיד חיפשתי. לאט-לאט פילאטיס הפך לחלק ממני.

בחיי “הקודמים” הייתי משפטנית בעלת תואר שני. עבדתי במשרדי עורכי דין גדולים, התקדמתי בעבודה ובתפקידים, אך תמיד הרגשתי שמשהו היה חסר. בעקבות הרצון הזה לשינוי עליתי לארץ לפני מספר שנים.

קיבלתי את ההסכמה להדרכת פילאטיס מכשירים ומזרן אצל מאיה בן יעקב, אחת המדריכות הותיקות והמנוסות בישראל, תלמידתו של ראל איזקוביץ (אחת הדמויות המרכזיות בעולם הפילאטיס, מייסד בית ספר BASI). מאז אני לא מפסיקה ללמוד וממשיכה לצבור ידע מקצועי בקורסים, כנסים וסדנאות בנושאים שונים ומגוונים, שמאפשרים לי להבין טוב יותר את גוף האדם ואת הלקוחות שלי.

בעבודתי אני מקפידה על עבודה נכונה של הגוף ושומרת על עקרונות השיטה כדי להגיע להרמוניה בין גוף לנפש.


ליטל נצר בן חורין

ליטל נצר בן חורין

נולדתי בישראל ב - 1987 ובימים אלו מתגוררת בחיפה.

בוגרת המסלול להכשרת רקדנים בביכורי העיתים בת"א בניהולה של נעמי פרלוב ואופיר דגן ובוגרת בית הספר SEAD שבזלצבורג, אוסטריה. רקדתי כשנתיים בלהקת WEE DANCE COMPANY בניהולם של דן פלג ומרקו וייגרט בגרליץ, גרמניה.
שיתפתי פעולה במספר פרוייקטים בארץ כרקדנית ושותפה ליצירותיהם של אביגיל רובין וק.ט.מ.ו.ן בניהולו של אלעד שכטר. בנוסף העלתי לאורך השנים מספר יצירות עצמאיות שלה: "Today", "Inbetween" ו"תשבץ לא גמור", במסגרות שונות בארץ ובחו"ל.

את הפילאטיס הכרתי כאשר הייתי בת 18 דרך סבתי שתרגלה אצל מאיה בן יעקב. ב- 2008 סיימתי את קורס המדריכים מזרן ומכשירים אצל מאיה בן יעקב. מאז אני עובדת בתחום במספר סטודיואים ומשלבת בין עולם המחול והתנועה לעולם הפילאטיס.


מיכל רוטמן

מיכל רוטמן

בת 24, מתגוררת בתל-אביב.

נכנסתי לתחום הפילאטיס מתוך סקרנות, חיבור ואהבה גדולה לתנועה ולנפש.
בגיל 15 התחלתי את מסלול חיי בתחום המחול ומאז החיבור שלי לתנועה המשיך עד היום.
אני בוגרת "הסדנא למחול געתון" (2012-2014) ובוגרת קורס הדרכת פילאטיס מזרן-מכשירים של מאיה בן-יעקוב.
לאחר סיום לימודי המחול המשכתי את דרכי בפרויקטים עצמאיים המתרחשים בארץ ובעולם והיום אני מורה למחול ולפילאטיס.
מתוך ההיכרות והחיבור הגדול שלי לתנועה אני מלאת הערכה וכבוד לתחומים העוסקים בה. אני מאמינה שהתנועה זורמת בכל אחד מאיתנו ושיש צורך לעודד אותה ולתת לה את תשומת הלב הראויה לה. בתוך היום-יום האינטנסיבי של כל אחד מאיתנו חשוב לקחת פסק זמן ולהיות קשובים לגוף ולנפש ולהכניס זרימה וחיוך לתוכנו.

זו היא זכות לעסוק במחול ובתנועה ויתרה מזה, להעניק את הידע, לעלות את המודעות ולהיות עוד שליחה בתחום הפילאטיס.


רוני שלו

רוני שלו

היכרותי עם עולם הפילאטיס החלה בשנת 2003
כשנכנסתי לשיעורי פילאטיס מזרן בחדר כושר בו התאמנתי.
במהרה הבנתי שאני מעוניינת לדעת יותר ולהעמיק את ההתנסות והידע, כך הגעתי לקורס מדריכות פילאטיס של מאיה בן יעקב, אותו סיימתי בשנת 2005 והתחלתי לעבוד כמדריכה בסטודיו של מאיה.

בהמשך פתחתי וניהלתי מקצועית סטודיו במודיעין עד למעבר של משפחתי לחוץ לארץ.
במהלך השנים בניו יורק, התאמנתי במספר סטודיויים וכן עברתי קורס נוסף של הכשרת מורים על מנת לקבל תעודה בינלאומית.
עם חזרתנו לארץ, חזרתי לעבוד בין השאר בסטודיו איזון ברמת השרון.
וכיום, כפעמיים בשבוע אני עובדת עם לקוחות ותיקים שההיכרות בנינו היא של מעל 10 שנים וכמובן עם לקוחות ותיקים פחות.


סטודיו איזון - פילאטיס מכשירים ברמת השרון

אנו מחפשים אחר איזון בכל דבר בחיינו. איזון זהו משהו רגעי, משהו דינאמי. רגע הוא כאן רגע הוא נעלם. בסופו של דבר אנו רוצים להגיע לאיזון הגוף והנפש. סטודיו EZUN מזמין אותכם לחוויה אחרת - פילאטיס מכשירים ומזרן.

צרו קשר

אוסישקין 5, קומה 2
רמת השרון 4721005

טלפון: 077-410-5006
דוא״ל: info@bezun.com