פילאטיס לנשים בהיריון

למה חשוב לתרגל פילאטיס בהריון?

פעילות גופנית בתקופת ההיריון חשובה ביותר ומחקרים אף מראים קשר בינה ובין הפחתת סיכון לסיבוכים כגון סוכרת הריון.אחת מפעילויות החיזוק המותאמת לנשים הרות היא פילאטיס בהריון, סטודיו איזון, ישמח להתאים עבורכן בקלות בהתאם לרמת הפעילות הגופנית שלכן ולשלב הריון בו אתן נמצאות או לאחריו. אחת מפעילויות החיזוק המותאמת לנשים בהריון היא שיעורי פילאטיס מכשירים.

אז איך מתחילים בשיעורי פילאטיס בהיריון? 

סטודיו איזון ישמח להתאים עבורכן תוכנית אימונים אישית עבור פילאטיס בהריון.בהתאם לרמת הפעילות הגופנית שלכן ולשלב ההריון בו אתן נמצאות או לאחריו.במהלך השיעורים, נחזק ונתמוך בגוף לאורך תקופת ההיריון ונבחר את התרגילים הנכונים בהתאם לשינויים הפיזיולוגיים שעובר גוף עם התפתחות העובר.

האם פילאטיס בתקופת ההריון מתאים לכל שלב?

התשובה היא כן זה בטוח! כל עוד לא מדובר בהריון בסיכון !!המלצת סטודיו איזון, היא לדבוק במקום שעובד עם נשים בהריון ולאחר לידה המכירים את ההנחיות ומקפידים על כללי הבטיחות.

למה שיעורי פילאטיס בהריון בסטודיו איזון? 

קרן פריינטה, הבעלים של סטודיו איזון הינה דולה ומדריכת פילאטיס בהריון, מכשירים ורצפה. הידע המשולב והניסיון מקנה לקרן ולצוות המקצועי שלה את היכולת לתת מענה לכל שאלה בנוגע להריון עצמו הן מבחינה פיזיולוגית והן מבחינה נפשית, ידע בתזונה בזמן ההיריון, ותרגילי הרפיה ושחרור לקראת הלידה.

> בסטודיו איזון שיעורי פילאטיס בהריון מועברים על ידי צוות מדריכים שלכולם ניסיון וידע רחב בעבודה עם נשים הרות ולאחר לידה משחרר מתחים ולחצים בזמן ההיריון.

> עובד על גמישות השרירים וחיזוקם וכך גם מקל ומונע כאבי גב.

> עובד על חיזוק שרירי רצפת אגן אזור שחשוב לחזק גם בזמן ההיריון משום שהמעסה עליו גדלה ובזמן הלידה מופעל עליו המון לחץ בגלל הדחיפות, כ"כ חיזוקו בזמן ההיריון עוזר לשיקום האזור לאחר הלידה.

> מחזק את הגוף ללידה עצמה ותורם להתאוששות מהירה וקלה יותר.

> עובד על טווחי תנועה של מפרקים כהכנה ללידה.

> שימור ושיפור המנח היציבתי המשתנה ככל שהבטן גדלה ומסיט את מרכז הכובד קדימה.

> שליטה במרכז הגוף חיזוק השריר הרחב בטני ושרירי קרקעית האגן המאפשרת תמיכה ותנועה קלה יותר ככל שהבטן גדלה.

> תרגול של כיפוף עמוד שדרה מתני, המסייע למתן את הקשת המתנית המוגברת שנוצרת במהלך ההריון.

> חיזוק חגורת הכתפיים יסייע לאם לאחר הלידה בנשיאת התינוק, ישמור על מנח נכון ויפחית כאבי גב כתפיים וצוואר.

> למידת נשימה נכונה: ככל שהרחם גדל, הסרעפת מתקשה לרדת למטה בשאיפת אוויר,נשים רבות חשות קוצר נשימה בחודשי ההיריון המאוחרים. שימוש בנשימה נכונה מפנה עוד מקום לאוויר להיכנס. כמו כן, שליטה בנשימה חשובה גם לתהליך הלידה.

> מחקרים מראים כי נשים בהריון שהתעמלו באופן קבוע סבלו פחות מכאבי גב, מחתכים וקרעים במהלך הלידה.

נשמח לראותכן לשעה או שעתיים שבועיות של כיף, הנאה, בריאות והרבה אהבה מאיתנו לכל האמהות שבדרך ולאלו שצועדות בה!

סטודיו איזון מזכיר, כי כל אימון פילאטיס בהריון ולאחר הלידה דורש אישור מרופא מטפל לאחר הלידה. המלצתנו היא לחזור לפעילות 8 שבועות אחרי ובאישור רופא מטפל.

  • פילאטיס בהריון
  • תרגילי פילאטיס בהריון
  • פילאטיס בהריון בסטודיו באיזון

סטודיו איזון - פילאטיס מכשירים ברמת השרון

אנו מחפשים אחר איזון בכל דבר בחיינו. איזון זהו משהו רגעי, משהו דינאמי. רגע הוא כאן רגע הוא נעלם. בסופו של דבר אנו רוצים להגיע לאיזון הגוף והנפש. סטודיו EZUN מזמין אותכם לחוויה אחרת - פילאטיס מכשירים ומזרן.

צרו קשר

אוסישקין 5, קומה 2
רמת השרון 4721005

טלפון: 077-410-5006
דוא״ל: info@bezun.com