פילאטיס לגיל השלישי

אם אתם מעל גיל 50, פילאטיס היא דרך מצוינת להגדיל את הכוח שלכם ליצור איזון, גמישות וקואורדינציה. פעילות גופנית סדירה חשובה לכולם, אבל עלולה להיות קריטית במיוחד בגיל השלישי.

האם שמתם לב לפער בין אלה שאינם מתאמנים לאלו שכן ולאורך זמן?
גברים ונשים שמתאמנים בעקביות בשנות ה-50, ה-60, ה-70 ואפילו ה-80 וה-90 לחייהם נראים מדהים, בעוד עמיתיהם שאינם מתעמלים, נראים חלושים וכפופים.
כל הסימפטומים של חיים פעילים בגיל השלישי ללא אימון, כמו טונוס שרירים ירוד, יציבה גרועה, כתפיים כפופות, כאבי גב תחתון, שיווי משקל לקוי,שחיקת מפרקים, בעיות לחץ דם, אוסטיאופורוזיס בעיות של בריחת שתן צניחות איברים פנימיים עודף משקל ועוד.עלולים להחמיר באופן משמעותי בגיל מבוגר. לעיתים קרובות עם כאבים, שינה ירודה, צוואר נוקשה, אובדן צפיפות העצם, וחוסר אנרגיה.

החדשות הטובות הן כי שיטת הפילאטיס יכולה להפוך באופן דרמטי את המצב.
פילאטיס בטוחה מאוד לביצוע מה שהופך אותה לבחירה המובילה בקרב רופאים ואנשי מקצוע בתחום. ברגע שתתחילו תבחינו כמעט מיד כמה התחושה נפלאה. הסימנים הראשונים כי פילאטיס עובד בשבילכם יהיה גידול אנרגיה והפחתת כאב.

אחד הלקוחות שלנו אמר לנו, "מה שאני מבחין ביותר הוא היעדר כאב". עד מהרה, חבריך ובני משפחה יציינו כי את אתם נראים גבוהים יותר ושאף פעם לא נראיתם כל כך טוב. בקרוב תוכלו להיות שוב על המסלול מאושרים אנרגטיים וחזקים.

היתרונות של פילאטיס לאנשים בוגרים יותר כוללים:

שיפור היציבה, סיבולת וכוח, שיפור האיזון והפחתת הסיכון מפני נפילות, כמו כן, פילאטיס עשוי לעזור במקרים של דלקת פרקים, בעיות יציבה או בעיות צפיפות העצם, שיטת הפילאטיס מוכיחה את עצמה כהצלחה כבר שנים רבות ויעילה כפעילות שיקומית טיפולית, לאחר פציעות וניתוחים, והינה פונה לצרכים הפיזיים של כל לקוח בצורה הבטוחה ביותר ומשרתת את מטרותיהם בהצלחה.

אז מה נעשה בשיעור?

בשיעורי הפילאטיס נפעיל את שרירי קרקעית האגן והבטן התחתונה ונקל על בעיות בריחת שתן.
נשפר את זרימת הדם לגב התחתון וננסה להעלים את כאבי הגב.
נעבוד בשיטה לבניית עצם ונמנע אוסטאופורוזיס.נחזק ונאריך את שרירי הגוף, נשפר קואורדינאציה ושיווי משקל נפתח מודעות לגוף ולנשימה נכונה.
כ"כ תרגילי הפילאטיס דורשים עבודה על היכולות הקוגניטיביות כמו ריכוז דמיון והבנה של הגוף בכך נשפר מודעות לגוף ונגביר את יכולת הריכוז.
בנוסף נציין כי בפעילות פילאטיס מכשירים רוב המכשירים מוגבהים מהרצפה ומקלים את הגישה למתאמנים.
 

למה דווקא בסטודיו איזון?

שיעורי הפילאטיס שלנו הינם לפי תוכנית אישית ללקוח ובקבוצות של עד 5 אנשים לשיעור בפילאטיס מכשירים ובפעילות מזרן עד 6-8 אנשים בשיעור, הצוות שלנו מקצועי וממוחה לטיפול בפילאטיס שיקומי טיפולי.הסטודיו נמצא בבניין עם מעלית וחנייה בשפע.

  • פילאטיס לגיל השלישי
  • תרגילי פילאטיס לגיל השלישי
  • תרגילי פילאטיס עם כדור לגיל הזהב
  • סטודיו באיזון - תרגילי פילאטיס לגיל השלישי
  • פילאטיס לגיל הזהב

סטודיו איזון - פילאטיס מכשירים ברמת השרון

אנו מחפשים אחר איזון בכל דבר בחיינו. איזון זהו משהו רגעי, משהו דינאמי. רגע הוא כאן רגע הוא נעלם. בסופו של דבר אנו רוצים להגיע לאיזון הגוף והנפש. סטודיו EZUN מזמין אותכם לחוויה אחרת - פילאטיס מכשירים ומזרן.

צרו קשר

אוסישקין 5, קומה 2
רמת השרון 4721005

טלפון: 077-410-5006
דוא״ל: info@bezun.com