פילאטיס לאחר לידה

נשים רבות מוצאות את עצמן לאחר הלידה בחיפושים אחר שיטת האימון שתסייע להן לחזור לאיזון וליציבות הגוף. תרגול פילאטיס אחרי לידה מסייע לחיוזק כל קבוצות השרירים החשובות שזקוקות לחיזוק.

אישה לאחר לידה זקוקה למנוחה, הפחתת עומסים, זמן התאוששות לחזרה של הרחם לאגן ואיחוי התפרים. אבל בחיים האמיתיים, צריכה האישה שילדה, תוך ימים בודדים להרים תינוק, עגלה, להרדים, להאכיל, להלביש ולחתל ומדובר במשימות המצריכות יכולת פיזית משמעותית מהגוף. 

תוכנית האימון בסטודיו נקבעת על פי הרקע הספורטיבי של המתעמלת, סוג ההריון וסוג הלידה שהתרחשה. התרגול מתבצע באופן הדרגתי הכולל התייחסות ליציבה, חיזוק חגורת הכתפיים והגב העליון, מתיחות עדינות, הרפיה ותרגול התנגדות המותאם לפי דרגת הקושי ותוך דגש על נשימה בזמן התרגול והתייחסות למצב רצפת האגן. 

בסטודיו איזון אנו מתייחסים לרמות האנרגיה של כל אישה על פי מצבה ההורמונלי והרגשי ולוקחים בחשבון את שגרת החיים עם התינוק, לכן אנו מקפידים להבין ולבחון מה מתאים לה ולגופה באותה תקופה או באותו הרגע.

סטודיו איזון מזכיר, כי כל אימון פילאטיס בהריון ולאחר הלידה דורש אישור מרופא מטפל.
*לאחר הלידה המלצתנו היא לחזור לפעילות 8 שבועות אחרי ובאישור רופא מטפל.

  • תרגילים בפילאטיס לאחר לידה
  • פילאטיס לאחר לידה ברמת השרון
  • סטודיו באיזון - פילאטיס לאחר לידה

סטודיו איזון - פילאטיס מכשירים ברמת השרון

אנו מחפשים אחר איזון בכל דבר בחיינו. איזון זהו משהו רגעי, משהו דינאמי. רגע הוא כאן רגע הוא נעלם. בסופו של דבר אנו רוצים להגיע לאיזון הגוף והנפש. סטודיו EZUN מזמין אותכם לחוויה אחרת - פילאטיס מכשירים ומזרן.

צרו קשר

אוסישקין 5, קומה 2
רמת השרון 4721005

טלפון: 077-410-5006
דוא״ל: info@bezun.com