סטודיו איזון - פילאטיס ברמת השרון

אנו מחפשים אחר איזון בכל דבר בחיינו. איזון זהו משהו רגעי, משהו דינאמי. רגע הוא כאן רגע הוא נעלם. כמורה אני משתדלת להישאר מאוזנת מול המתרגלים, לבנות שיעור מאתגר מצד אחד אך לא ליצור תסכול מצד שני. ליצור איזון בין פלג גוף תחתון לעליון, תנועה מאוזנת לאורך התרגיל כולו. בסופו של דבר אנו רוצים להגיע לאיזון הגוף והנפש.

בסטודיו "EZUN" מעבירים שיעורי פילאטיס מכשירים בשיטה הנקראת "שיטת הבלוק". את השיטה פיתח ראל איזקוביץ, מייסד "Basi Pilates", אחד מבתי הספר המובילים בעולם אשר פועל בארה"ב.
מי שכבר חווה שיעורי פילאטיס מכשירים המיטות והאבזורים השונים בסטודיו יהיו מוכרים לו, אך ההתנהלות של השיעור תהיה שונה במקצת.

שיעורי הסטודיו

השיעורים מתנהלים בקבוצות קטנות, 5 מתעמלים עם מדריך, אך העבודה הינה אישית. כל אחד מהמתרגלים עובד לפי תוכנית אשר נבנתה לו באופן אישי לפי צרכיו האישיים.
את התרגול מתחילים בשני שיעורי אבחון. המדריך מזהה דפוסי תנועה אשר לפיהם בונה את תוכנית האימונים המתאימה ביותר.

בשיעורים שמים דגש על תרגילים אשר מסייעים באיזון מערכת השרירים והתנועה, ע"י תירגול של אורך וכוח, ובכך אנו מסייעים בתחזוקה של הגוף.
מעבר לכך שהשיעורים מומלצים לכולנו הם מומלצים ומתאימים באופן מיוחד לספורטאים המקצועיים והחובבים אשר עוסקים בענפי הסבולת כגון: אופניים, ריצה, הליכה, טניס וכדומה, אשר נוטים לגייס בעבודת הגוף הרגילה שלהם כוח ומייצרים תחושה של קיצור שרירים.

אופי העבודה מאפשר לנו לתת לכל אחד יחס אישי וצמוד ולכן השיעורים מתאימים לכל מי שסובל מבעיות אורטופדיות שונות כגון: פריצת דיסק, בעיות ברכיים, שיקום משברים ופגיעות שונות במערכת השרירים והתנועה (טרשת נפוצה, פרקינסון ועוד).

סטודיו איזון - פילאטיס מכשירים ברמת השרון

אנו מחפשים אחר איזון בכל דבר בחיינו. איזון זהו משהו רגעי, משהו דינאמי. רגע הוא כאן רגע הוא נעלם. בסופו של דבר אנו רוצים להגיע לאיזון הגוף והנפש. סטודיו EZUN מזמין אותכם לחוויה אחרת - פילאטיס מכשירים ומזרן.

צרו קשר

אוסישקין 5, קומה 2
רמת השרון 4721005

טלפון: 077-410-5006
דוא״ל: info@bezun.com